• +44 (0)1444 870333

Customer Notice:

We are operating as normal and despatching orders world-wide. International orders are currently taking longer than usual to arrive

inRADIO

Supplier of bhi DSP noise cancelling products for Amateur Radio

CENTRUM RADIOKOMUNIKACJI ABEL & PRO-FIT

Firma istnieje od 1989 roku. Od samego początku działalności zajmujemy się:

wdrażaniem nowych systemów łączności radiowej oraz przywracaniem sprawności i modernizowaniem już istniejących
produkcją, importem i dystrybucją urządzeń łączności radiowej
w roku 2000 roku utworzyliśmy nowy pion OCHRONA zajmujący się urządzeniami technicznej ochrony antypodsłuchowej
Dotychczas wyposażyliśmy w systemy łączności tysiące firm, wojsko, policję, straż pożarną, BOR, ABW, CBA, ministerstwa, różne instytucje rządowe, placówki naukowe i dydaktyczne.

Zaopatrują się u nas także lotnicy, paralotniarze, krótkofalowcy, nasłuchowcy, organizacje harcerskie. Część naszych urządzeń trafia do odbiorców poza granicami kraju.

Dostarczone przez nas urządzenia wykorzystywane są w odległych rejonach świata: w Centrum Badań Polarnych na Antarktydzie, przez polskich żołnierzy w Afganistanie czy na Misjach Humanitarnych w Afryce oraz na Dalekim Wschodzie a także w polskich placówkach dyplomatycznych za granicami kraju.

Nasz asortyment jest nieustannie poszerzany o nowe produkty. Prowadzimy sprzedaż detaliczną, hurtową oraz sklep internetowy inRADIO.pl

Jesteśmy głównym przedstawicielem w Polsce wielu znanych firm: YAESU, DIAMOND Antenna , AOR, RIGEXPERT, ACOM, BHI, RM ITALY, BENCHER, BUTTERNUT, MFJ, AMERITRON, HY-GAIN, KINETIC AVIONIC, ACECO, HOFI, TONNA, UNIDEN, TYT, BAOFENG itd.

Filozofia naszej organizacji opiera się na dostarczaniu odbiorcy produktu o wysokiej jakości oraz na zapewnieniu mu pomocy technicznej w dziedzinie serwisu, doradztwa i projektowania. Wdrożyliśmy promocyjny system "Quality & Satisfaction" - maksymalizujący satysfakcję klienta i umożliwiający sprzedaż w najniższych, możliwych cenach.

Jesteśmy także dobrze znani wśród krótkofalowców i sympatyków radiokomunikacji amatorskiej; uczestniczymy w zlotach i zjazdach krótkofalarskich, wspieramy krótkofalarstwo w Polsce.

Address

  • UL. PUSHKIN 80 92-516 LODZ

Contact

  • +42 649 28 28
  • +42 677 04 71